RegisterRemind My Password
Sign in

Yiyecek & İçecek

Lussoro A´La Carte

Akşam yemeklerinde hizmet veren deniz kenarında ki A'la Carte Restoranımız, konuklarına; lezzeti, kusursuz hizmeti ve keyifli yemek saatlerini birarada sunmaktadır. Egen'in´in zengin seçenekleri ile birbirinden taze balık ve deniz ürünleri menüsünü önünüze serecek. Balık yemenin tadına Lussoro A’la Carte Restoran´da varacaksınız.

Minimum 7 gece konaklama yapan misafirlerimiz, tatilleri boyunca tercih edecekleri gün 1 kez A’la Carte restoranı, en geç 1 gün öncesinden misafir ilişkileri - resepsiyon departmanından rezervasyon yaptırarak kullanabilirler.

Lussoro Restaurant

Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini, Türk örf ve adetlerine ve İslami kurallara uygun bir şekilde sofranıza sunuyoruz. Marifetli aşçılarımızın hazırlayacağı birbirinden lezzetli yiyecekler ile tatilinizin tadı tuzu oluyoruz. Zengin açık büfemiz ve sınırsız ikramlarımız ile tatiliniz boyunca lezzet yolculuğunuz durmak bilmeyecek. Lussoro Bodrum ’da ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL konsepti dahilinde gün boyunca soğuk ve sıcak (kola – fanta – sprite – soda şişelidir) içeceklerimizden ücretsiz olarak faydalanabilir ve nefis lezzetlerin tadını çıkartabilirsiniz. Birçok kahvaltı çeşidinin yanısıra sabah kahvaltısında sıcak bölümünde istediğiniz malzeme ile omletinizi hazırlatarak sıcak sıcak kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde Türk ve dünya mutfaklarından örnekleri, aşçılarımızın helal gıda malzemeleri ile hazırlamış olduğu enfes lezzetler ile tadını çıkararak keyfini sürün.

Lusso Kafeterya

Sahil bölümüzde ki Lusso Kafeteryada snack ikramlar, şinitsel, nugget, kaşarlı tost, sucuklu tost, karışık tost, pide - pizza çeşitleri, patates kızartması, makarna, salata, mevsim meyveleri ikramlarından konsept dahilinde ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Yiyecek İçecek Konseptimiz

Konsept dâhilindeki yiyecekler açık büfe olarak sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı 07:30 - 10:30 arasında, öğle yemeği 12:30 - 14:30 arasında, akşam yemeği 19:00 - 21:30 arasında sunulmaktadır.

İçecekler ise 07:30 - 23:00 saatleri arasında Lusso Kafeterya, Lussoro Ana Restaurant ve Lobi Barda ücretsiz sunulmaktadır. Ayrıca snack ikramları ve atıştırmalıklar sahil bölümünde ki Lusso Kafeteryamızda 12:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretsizdir. Yine Lusso Kafeteryada dondurma servisimiz hergün 16:00 - 17:00 saatleri arasında ücretsiz servis edilmektedir.

Otelde sunulan tüm yemekler Helal Gıda Sertifikalı ürünlerle hazırlanmaktadır. Otelde alkollü içecek sunumu, satışı ve bulundurulması yasaktır

 

Powered By TravelAps.com

Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 767 33 33
 
info@lussogrup.com