RegisterRemind My Password
Sign in

Yiyecek & İçecek

Lussoro A´La Carte

Akşam yemeklerinde hizmet veren Restoranımız, konuklarına; lezzeti, kusursuz hizmeti ve keyifli yemek saatlerini birarada sunmaktadır. Egen'in´in zengin seçenekleri ile birbirinden taze balık ve deniz ürünleri menüsünü önünüze serecek. Balık yemenin tadına Lussoro A’la Carte Restoran´da varacaksınız.

 

Minimum 7 gece konaklama yapan misafirlerimiz, tatilleri boyunca tercih edecekleri gün 1 kez A’la Carte restoranı, en geç 1 gün öncesinden misafir ilişkileri departmanından rezervasyon yaptırarak kullanabilirler.

Lussoro Restaurant

Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini, Türk örf ve adetlerine ve İslam kurallarına uygun bir şekilde sofranıza sunuyoruz. Marifetli aşçılarımızın hazırlayacağı birbirinden lezzetli yiyecekler ile tatilinizin tadı tuzu oluyoruz. Zengin açık büfemiz ve sınırsız ikramlarımız ile tatiliniz boyunca lezzet yolculuğunuz durmak bilmeyecek. Lussoro Bodrum ’da ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL konsepti dahilinde gün boyunca soğuk ve sıcak (cola – fanta – sprite – soda şişelidir) içeceklerimizden ücretsiz olarak faydalanabilir ve nefis lezzetlerin tadını çıkartabilirsiniz. Birçok kahvaltı çeşidinin yanısıra sabah kahvaltısında peynir çeşitlerinin bulunduğu şarküteri dolabımızdan seçeceğiniz ürünü dilediğinizce kestirip taze taze yiyebilir,sıcak bölümünde ise istediğiniz malzeme ile omlet veya menemenizi hazırlatarak sıcak sıcak size özel sahanınızda kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde dünya mutfaklarından lezzetler ve ülkemizin yöresel tatlarından oluşan konsept gecelerde aşçılarımızın helal gıda malzemeleri ile hazırlamış olduğu enfes lezzetlerin tadını çıkarın. Ayrıca Lusso Kafeteryada snack ikramlar, hamburger, kaşarlı tost, sucuklu tost, karışık tost, gözleme, pide çeşitleri, patates kızartması, makarna, mevsim meyveleri ikramlarından konsept dahilinde ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 

Yiyecek İçecek Konseptimiz

Konsept dâhilindeki yiyecekler açık büfe olarak sunulmaktadır. İçecekler 07:00 - 23:00 saatleri arasında ücretsiz sunulmaktadır. Otelde sunulan tüm yemekler Helal Gıda Sertifikalı ürünlerle hazırlanmaktadır. Otelde alkollü içecek sunumu, satışı ve bulundurulması yasaktır

 

Powered By TravelAps.com

Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 767 33 33
 
info@otelineode.net